четвер, 14 вересня 2017 р.

Якщо уважно вчитатися в повноваження арбітражного керуючого, то не відразу помітиш наявність суб'єктивних факторів їх оцінки.
1. Наявність вини під час визначення дисциплінарної відповідальності арбітражного керуючого. Адже вина це суб'єктивне ставлення до подій. І саме тут єдиний орган, який може визначитися це дисциплінарна комісія. І цілком природньо, що оцінення ступені вини арбітражного керуючого, якщо вона взагалі є, визначається не завжди безапеляційно.
2. Проведення аналізу фінансово-господарської діяльності боржника. Висновок арбітражного керуючого з цього приводу не завжди підтримується кредиторами та судом. Адже ставлення арбітражного керуючого до подій що привели до неплатоспроможності також суб'єктивне не зважаючи на коеффіцієнти та показники Методики Мінекономіки.

За таких обставин досить легко звинуватити арбітражного керуючого в бездіяльності або неналежному виконання ним своїх обов'язків.
До речи сам арбітражний керуючий, нажаль, теж залишається безпорадним в ций ситуації. 
Про це свідчить останнім часом низька участь арбітражних керуючих в науково-практичних семінарах..

Круглий стіл в Одесі 04.08.2017 зібрав 50 арбітражних керуючих, приблизно стільки ж брала участь в ньому в режимі відеоконференції.
Але ось в Хмельницькому, семінар з надзвичайно актуальною тематикою уже вдруге відміняється у зв'язку з низькою попередньою реєстрацією учасників.

Дуже шкода, адже тематика семінару надзвичайно актуальна, а організатори цього заходу ретельно готувалися, та намагалися в цей спосіб допомогти арбітражним керуючим в їх роботі.

Чому так сталося - спробуємо найти відповідь самотужки.

Немає коментарів:

Дописати коментар